Szafka wisząca dwudrzwiowa Olier - skomponuj nowoczesny i funkcjonalny salon

Przedstawiamy kolekcję meblową OLIER, która powstała z myślą o modnych i nowoczesnych wnętrzach. Proste bryły umieszczone na metalowych stelażach dają designerski, skandynawski efekt. Minimalistyczne uchwyty z tworzywa podkreślają ich nowoczesny styl.

 

Cechą charakterystyczną mebli z zestawu OLIER jest loftowy charakter, który świetnie koresponduje z miejskim stylem współczesnych mieszkań. Dzięki klasycznej formie pozostają uniwersalne i łatwo je zaaranżować.

Meble z kolekcji OLIER powstały w wersji do salonu, przedpokoju, pokoju młodzieżowego, gabinetu i łazienki. Tył każdego z nich wykonany jest z czarnej płyty HDF. Wszystkie drzwi wyposażone zostały w funkcję cichego domyku, natomiast szuflady posiadają prowadnice kulkowe ze spowalniaczem. To znakomite połączenie doskonałego designu z wysoką funkcjonalnością i jakością.

 

Cechy szczególne prezentowanej szafki wiszącej:

  • Element wiszący,
  • zawiasy z cichym domykiem,
  • uchwyty z tworzywa
  • korpus i fronty z płyty wiórowej laminowanej 16 mm.
  • układ: 2 x drzwi uchylne.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, meble zostały zaprojektowane w dwóch opcjach kolorystycznych: białe ze wstawkami w dekorze dąb artisan oraz dąb artisan z czarnymi wstawkami.

 

Wymiary
Głębokość 33 cm
Szerokość 105 cm
Wysokość 34,7 cm
Waga 18.5 kg
Do pobrania