Szafka wisząca Vasto – godny reprezentant stylu

Potencjał wnętrza nie drzemie ani w metrażu, ani położeniu – jego charakter odkryjesz dzięki meblom. Odpowiednio dobrane stworzą przytulną strefę relaksu. Wykorzystaj rozbudowaną kolekcję Vasto, która zachwyci Cię pogrubianymi bokami, ciepłą kolorystyką i prostymi uchwytami, które ułatwią dostęp do zawartości.

Masz kilka ulubionych książek, które warto mieć w zasięgu wzroku i na wyciągnięcie ręki? Rozumiemy to, dlatego stworzyliśmy otwartą szafkę Vasto, którą możesz zawiesić w dowolnym miejscu i na dowolnej wysokości.

Szafka wisząca o wymiarach 120 x 32 cm posiada 2 otwarte przestrzenie, w których możesz ustawić przedmioty, takie jak książki, figurki gipsowe i inne drobiazgi, które warto wyeksponować.

Lubimy praktyczne meble, ale wprost uwielbiamy meble stylowe. Szafka w stylu solidnym wyróżnia się pogrubianymi bokami i blatem, dzięki czemu nabiera wyrazistego charakteru. Gładkie fronty zdobią poziome uchwyty, a całość utrzymana jest w ciepłym odcieniu modrzew sibiu złoty.

Szafka wisząca Vasto dopełni komodę, witrynę lub szafkę RTV. Wypełnij salon pozostałymi elementami kolekcji Vasto i stwórz funkcjonalną zabudowę w stylu solidnym.

Wymiary
Głębokość 31,5 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 32 cm
Waga 12.3 kg
Do pobrania