Szafka wysoka Junona Line – funkcjonalność i wygoda w jednym

Kuchnia szyta na miarę jest pomieszczeniem, w którym gotowanie przestaje być przykrym obowiązkiem. Dzięki kuchni wyposażonej w meble z kolekcji Junona Line nabierzesz ochoty na kulinarne eksperymenty, codzienne rozpieszczanie bliskich i wspólny czas przy kawie lub herbacie.

Jeśli szykujesz remont lub urządzanie kuchni w nowym mieszkaniu, wysoka szafka gospodarcza powinna znaleźć się na planowanej liście kuchennego wyposażenia. To nie tylko niezbędny element zabudowy, ale także sposób na zachowanie idealnego porządku i urządzenie wnętrza według własnego pomysłu. Wysoka i głęboka szafka z półkami skrywanymi za frontami stworzy miejsce na każdy przedmiot, którego nie chcesz pozostawiać na widoku.

Szafka o wymiarach 50x195 cm zapewni Ci wygodny dostęp do produktów spożywczych, naczyń i pozostałych artykułów gospodarstwa domowego. Przemyśl organizację wnętrza szafki i na wysokości rąk umieść wszystkie akcesoria, po które sięgasz codziennie. Jest to szafka w wersji prawostronnej – jej fronty otwierają się na prawą stronę.

Charakterystyczny wygląd frontów w kolorze dąb delano ciemny kontrastuje z białym korpusem i prostym grafitowym uchwytem. Ciepłe barwy dobrze skomponują się z wyrazistymi dodatkami takimi jak zielone rośliny, kolorowe krzesła czy czarne wiszące lampy.

W standardowym wyposażeniu szafki znajdziesz również cokół.

Poznaj zalety kuchni modułowych Junona Line i zaproś je do swojego domu. Zapoznaj się z katalogiem kuchni modułowych dostępnym na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 57.5 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 195.5 cm
Waga 50.45 kg
Do pobrania