Szafka wysoka Junona Line – zorganizuj strefę kuchennych zapasów

Kuchnia, w której raz na zawsze zapomnisz o bałaganie i zadbasz o porządek bez upychania wszystkiego po kątach? Stworzysz ją za pomocą mebli modułowych z kolekcji Junona Line – nowoczesnego rozwiązania na każdą kieszeń.

Niezbędna w każdej kuchni wysoka szafka gospodarcza pomoże Ci dobrze zorganizować strefę przechowywania lub zapasów. Jej plusem są funkcjonalna budowa a także pojemność, dzięki którym segregacja kuchennych akcesoriów czy pojemników z żywnością będzie łatwa i przyjemna. Szafka posiada kilka praktycznych półek oraz system płynnego i lekkiego zamykania.

Szafka o wymiarach 50x195 cm to nieco szersza wersja tradycyjnej szafki typu słupek wykorzystywanej zazwyczaj do przechowywania żywności niewymagającej chłodzenia, małego AGD, zapasów słoików, chemii gospodarczej i innych elementów kuchennego wyposażenia. Jest to szafka w wersji prawostronnej – jej fronty otwierają się na prawą stronę.

Doskonały design to efekt połączenia białego korpusu, frontów w kolorze dąb delano jasny oraz zintegrowanego grafitowego uchwytu. To wszystko sprawia, że szafka Junona Line będzie efektownym elementem zabudowy kuchni w stylu tradycyjnym lub klasycznym, a przy doborze odpowiednich dodatków – także kolonialnym.

W standardowym wyposażeniu szafki znajdziesz również cokół.

Szukasz optymalnych rozwiązań dla swojej kuchni? Do wysokiej szafki dobierz pozostałe moduły z kolekcji Junona Line. Dowiedz się więcej – odwiedź nas w salonach stacjonarnych lub na stronie brw.pl.

Wymiary
Głębokość 57.5 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 195.5 cm
Waga 50.5 kg
Do pobrania