Szafka wysoka Verdi – lepsza organizacja kuchni
 

Wysoka szafka Verdi pomoże Ci zagospodarować przestrzeń od podłogi do sufitu, służąc jako miejsce gospodarcze lub podręczna spiżarnia. Szafka wchodzi w skład kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Znajdziesz wśród nich wiele funkcjonalnych rozwiązań (ociekarki, kosze cargo, meble pod zabudowę AGD), które pomogą Ci urządzić ergonomiczne wnętrze na lata.

Ten wysoki słupek kuchenny będzie doskonałym zwieńczeniem zabudowy. Ma szerokość 60 cm, dlatego może stać na przykład obok szafki z piekarnikiem, która również ma taki wymiar. Wysokość szafki to 207 cm, dlatego dobrze wykorzystasz powierzchnię ściany.

A co znajdziesz w środku? Za górnymi drzwiami są 3 przegródki, a za dolnymi – kolejne 2, łącznie masz więc 5 wnęk do dowolnego wykorzystania. Sprawdzą się jako miejsce na produkty suche, takie jak mąka, cukier, kasze, makarony, oraz puszki i słoiki. Zamiast artykułów spożywczych możesz też traktować mebel jako szafkę gospodarczą – na ściereczki, detergenty, szczotkę i szufelkę.

Fronty z MDF-u nie dość, że są bardzo trwałe i praktyczne, to jeszcze mają walor dekoracyjny. Fronty Verdi to matowa powierzchnia urozmaicona dekoracyjną listwą. Ten stylowy design możesz łączyć z aranżacjami klasycznymi, skandynawskimi czy vintage.

Szafka jest dostępna w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 63.16 kg
Do pobrania