Szafka kuchenna Iris – wysoka i praktyczna zabudowa

Kuchnia to Twoje królestwo? Urządź ja tak, aby była w pełni funkcjonalna i estetyczna. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontami Iris przyciągają spojrzenia swoim prostym, ponadczasowym designem, stonowaną kolorystyką i ciekawymi rozwiązaniami.

Produkty suche, takie jak kasze, makarony, ryż możesz schować w szafce wysokiej Iris. Wyposażona w  kosze cargo tworzy doskonałe miejsce na zapasy i przetwory od mamy, domowe soki, olej, oliwę czy produkty w puszkach.

Szafka typu słupek o szerokości 40 cm i wysokości równej 207 cm doskonale dopełni całą zabudowę, stojąc w jej sercu lub na krawędziach.  Szafka wyposażona jest w system cichego domyku.

Nowoczesne, stonowane wybarwienie możesz wybrać spośród 2 modnych kolorów. Korpus w kolorze biały alpejski połączono z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Iris możesz zestawić z pozostałymi elementami linii Family Line. Wykorzystaj je i stwórz funkcjonalną, estetyczną zabudowę swojej kuchni. 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 207 cm
Waga 72.17 kg
Do pobrania