Wyjątkowa szkatułka — idealna na drobiazgi

Plecionka wiedeńska to popularny motyw, charakteryzujący się ośmiokątnym wzorem. Został stworzony w XVII wieku, jednak nadal jest chętnie wybierany. Szkatułka dekoracyjna z takim właśnie motywem to naprawdę nietypowy, ale trafiony wybór!

Dzięki swojej oryginalności szkatułka pełni również funkcję ozdoby, która idealnie odnajdzie się w sypialni. Nie możemy jednak zapomnieć o jej funkcji praktycznej. Taka szkatułka to idealne miejsce na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów. Mogą to być pieniądze, biżuteria, kartki pocztowe czy nawet pamiątki z wakacji. Z pewnością posiadasz jakieś drobne przedmioty, które nie mają swojego miejsca. Szkatułka sprawdzi się wprost perfekcyjnie.

Beż to mieszanka brązu i bieli. Uważana jest za elegancki i uniwersalny wybór, pasujący niemalże do wszystkiego. Rzeczywiście tak jest — beż, podobnie jak i biel czy kolor kremowy, to po prostu klasyka. Szkatułka to produkt niebywale praktyczny i przydatny, ale także dekoracja dla wnętrza. Z pewnością znajdziesz dla niego zastosowanie!

Wymiary
Długość 16,7 cm
Szerokość 16,7 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.6 kg
Do pobrania