Szkatułka na biżuterię – niezbędnik każdej „sroczki”

Twój wzrok za każdym razem ucieka w stronę jubilera? Wychwytujesz z prędkością światła, nowe promocje na bransoletki, zegarki czy kolczyki? Dobrze, gdybyś swoje skarby mogła przechowywać w jednym miejscu. Zapewni to szkatułka na biżuterię, która została stworzona zmyślą o Tobie.

W jaki sposób dotychczas przechowujesz biżuterię? Część w szufladzie, część w schowkach, część w łazience? Dość z bałaganem! Drewniane pudełko na biżuterię o wymiarach 25x13x6 cm zmieści wszystkie Twoje skarby. Trzy wydzielone przestrzenie ułatwią organizację, a Ty nie będziesz miała problemu ze znalezieniem ulubionych ozdób. Prostokątny element łączy matowa podstawę w kolorze pudrowego różu oraz przykrywkę w kolorze naturalnego drewna. Pod nią kryje się praktyczne lusterko, które możesz wygodnie ustawić w szkatułce.

Myślisz, że szkatułka na biżuterię to atrybut dla dorosłych? Nic bardziej mylnego. Równie dobrze sprawdzi się w pokoju małej strojnisi, która ma swoje kosmetyczne i ozdobne skarby. Podaruj ją w prezencie swojemu dziecku i sama się przekonaj, jaki z niej praktyczny gadżet.

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 6 cm
Waga 0.59 kg
Do pobrania