Szklanka do whisky Sterling – klasyczny tumbler dla miłośników gatunku

Co prawda we własnym domu możesz pić whisky nawet z ceramicznego kubka, ale podczas wizyty gości warto zachować dżentelmeńską etykietę. Niska szklanka do whisky Sterling to odpowiednie naczynie dla szlachetnego trunku – jeśli więc często serwujesz go w towarzystwie, zamów od razu cały komplet!

Podstawowym wyróżnikiem szklanek do whisky jest grube dno, które zapobiega ogrzewaniu zawartości pod wpływem ciepła dłoni. Ten tumbler doskonale spełni tę funkcję, a przy tym zadba o efektowną prezentację trunku. Idealnie przezroczyste szkło eksponuje barwę i klarowność whisky, pozwala docenić jej walory jeszcze przed skosztowaniem. Pękata czarka i wysokie dno sprawiają, że naczynie sprawia wrażenie solidnego i „ciężkiego” – dokładnie tak powinna wyglądać tradycyjna szklanka do whisky. Warto wspomnieć także o zaokrąglonej górnej krawędzi, dzięki której korzystanie z tumblera jest bezpieczne i wygodne.

Mimo oczywistego przeznaczenia naczynie możesz wykorzystać także do podania napojów bezalkoholowych – soku, wody z dodatkami smakowymi, mrożonej herbaty. Na imprezie dla dorosłych tumbler Sterling może służyć do serwowania niektórych drinków, takich jak: Caipirinha, Tequila Sunrise czy White Russian.

Wymiary
Szerokość 8,5 cm
Wysokość 8,8 cm
Waga 0.282 kg
Do pobrania