Szklanka Jack – doborowe towarzystwo dla koneserów whisky

Dobry trunek jeszcze nie gwarantuje udanej degustacji – jeśli zostanie podany w nieadekwatnym naczyniu, szybko straci swój indywidualny charakter. W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć tumblera do whisky – szklanka Jack to wyśmienita propozycja dla wielbicieli gatunku.

Tylko odpowiednia szklanka jest w stanie ukazać aromat, głębię koloru, klarowność i smak napoju. Jeśli zatem oczekujesz uczty dla zmysłów, ten tumbler zagwarantuje Ci pełną satysfakcję. Masywne dno i grube ścianki pozwalają dłużej utrzymać właściwą temperaturę whisky. Szklanka do whisky Jack to model typu old fashioned – jest dość niska (10 cm), ponieważ koneserzy podają whisky w niewielkich ilościach i bez dodatków. Zdobienia w postaci skręconego optyku pięknie załamują światło, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej docenić bursztynowy odcień trunku.

Tumbler to typowe szkło do spotkań towarzyskich, dlatego od razu zaopatrz się w odpowiednią ilość szklanek (4-6) dla swoich przyjaciół. Zestaw można uzupełnić o równie efektowną karafkę do whisky. Całość możesz przechowywać w barku lub na widoku, np. na eleganckim stoliku lub na masywnym bufecie.

Wymiary
Średnica 9 cm
Wysokość 10 cm
Pojemność 330ml
Do pobrania