Szklany słoik na ciastka lub sypką żywność z hermetyczną pokrywą ze stali nierdzewnej, 750 ml

  • Bezpieczne przechowywanie żywności: Wykorzystaj ten funkcjonalny pojemnik na żywność, aby przechowywać swoje jedzenie świeże i bezpieczne.
  • Trwała konstrukcja: Pojemnik wykonany z wysokiej jakości szkła gwarantuje nieprzemakalność. Znajdujące się wewnątrz produkty będą odporne na wilgoć i zanieczyszczenia. Pokrywa ze stali nierdzewnej zapewnia szczelność i ochronę przed zewnętrznymi czynnikami.
  • Praktyczna pojemność: Pojemnik ma pojemność 750 ml, co czyni go idealnym rozwiązaniem do przechowywania różnych rodzajów żywności, od dań obiadowych po przekąski.
  • Łatwe czyszczenie: Szkło i pokrywa ze stali nierdzewnej łatwo umyć, co ułatwia utrzymanie pojemnika w czystości.
  • Transparentny: Przezroczyste szkło pozwala na łatwe rozpoznawanie zawartości pojemnika bez konieczności otwierania go, co ułatwia organizację kuchni.

Dzięki pojemności 750 ml pojemnik nadaje się do przechowywania różnych rodzajów żywności, takich jak dania obiadowe, sałatki czy przekąski. Łatwość czyszczenia zarówno szkła, jak i pokrywy ze stali nierdzewnej sprawia, że utrzymanie pojemnika w czystości jest proste i wygodne. Pokrywa ze stali nierdzewnej zapewnia szczelność i ochronę przed zewnętrznymi czynnikami. Raz na zawsze zapomnij o molach!