Szpatułka do ciasta Fiskars – niezbędny pomocnik przy pieczeniu

Domowe ciasta wymagają uwagi. Zarówno przy wyrabianiu masy, jak i przy dopieszczaniu szczegółów. Uwielbiasz precyzję i stawiasz na estetykę swoich wyrobów? Szpatułka do ciasta Fiskars znacznie ułatwi Ci pracę przy domowych wypiekach.

Silikonowa szpatułka doskonale sprawdzi się przy ciastach, gdzie jednym ze składników jest np. puszysty krem. Słodka karpatka, biszkopt z ubitych jajek czy ptysie to jedne z tych wypieków, przy których ważne jest właściwe rozprowadzenie masy. Akcesorium pomoże Ci łatwo i szybko wyrównać powierzchnię, dzięki czemu ciasto po upieczeniu będzie cieszyć nie tylko kubki smakowe, lecz także wzrok. Szpatułka do ciasta Fiskars posiada asymetryczne brzegi umożliwiające precyzyjne zebranie świeżo zmiksowanych składników. Elastyczne krawędzie dotrą do każdego zakamarka naczynia, co uprości Ci przelewanie masy np. do blachy lub formy.

Ta szpatułka do ciasta jest łatwa do utrzymania w czystości. Wystarczy, że tuż po użyciu przetrzesz silikonowe akcesorium gąbeczką z niewielkim dodatkiem środka myjącego. Dzięki temu błyskawicznie usuniesz resztki ciasta lub kremu.

Wymiary
Waga 0.075 kg
Do pobrania