Sztuczna lawenda – wyjątkowy element, który dopełni przestrzeń Twojego domu

Jeśli nie masz czasu na codzienną pielęgnację roślin, ale zależy Ci na dodatkach, które nawiązują do natury i dopełniają aranżację wnętrza – dobrze trafiłeś! Sztuczna lawenda to element wyposażenia, który doskonale zaprezentuje się na parapecie, półce, czy komodzie. Świetnie wpasuje się do każdego pomieszczenia, które posiada wolną przestrzeń na tego typu produkty.

Oferowana sztuczna lawenda została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, z dbałością o każdy szczegół. Kolory, które występują w produkcie to biały, fioletowy, oraz zielony. Wysokość to 16 cm.

Sztuczna lawenda została starannie wykonana, dzięki czemu na pierwszy rzut oka ciężko odróżnić ją od prawdziwej rośliny. Jednak w przeciwieństwie do niej nie potrzebuje regularnego podlewania, przesadzania, czy nawożenia – wystarczy, że raz na jakiś czas zetrzesz z niej kurz.

Sztuczna lawenda to doskonały pomysł na ożywienie Twojej przestrzeni! Dzięki niej wnętrze stanie się atrakcyjne, oraz pełne wyjątkowych elementów wyposażenia.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 16 cm
Waga 0.227 kg
Do pobrania