Tablica samoprzylepna - teraz już wszystko jasne

Tablice samoprzylepne w formie naklejki to sprytne rozwiązanie, dzięki któremu zapanuje porządek i ład. Stosując takie naklejki można łatwo oznaczyć wszystkie pojemniki i słoiki i od teraz będzie wiadomo co i gdzie się znajduje. Tablica samoprzylepna w kolorze czarnym posiada w komplecie kredy w różnych kolorach. Dzięki temu można uniknąć monotonii w kuchni.


Tablica w formie naklejki - informacja w każdym miejscu

Tablica nalepka ma 200 centymetrów długości i 45 centymetrów szerokości. Można ją dowolnie ciąć, dzięki czemu jest możliwa do wykorzystania w każdym miejscu. Można ją naklejać na słoiki, pojemniki, ściany i plastikowe nawierzchnie. Powierzchnia tablicy samoprzylepnej jest ścieralna, co oznacza że można jej użyć wiele razy.


Tablica nalepka - funkcjonalny drobiazg do kuchni i nie tylko

Samoprzylepna tablica w ścieralnej formie to element, który przyda się nie tylko w kuchni czy spiżarni, by oznaczyć słoiki i pojemniki z zawekowaną żywnością. To także funkcjonalny element przydatny wszędzie tam, gdzie przechowywane są rzeczy w różnego rodzaju pudełkach. Stosując tablice samoprzylepne i dobrze opisując pudełka i skrzynki można łatwo utrzymać porządek w magazynie.

tablica/nalepka samoprzylepna - wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.2 kg
Do pobrania