Taca niklowana aluminiowa - piękna oprawa dla pyszności

Tym uroczystym, jak i codziennym posiłkom warto nadać wyjątkową oprawę. Przystroić stół kwiatami, rozłożyć obrus i ulubioną zastawę. Wspaniałym towarzystwem tych elementów będzie taca niklowana aluminiowa, która świetnie sprawdzi się podczas spotkań organizowanych we wnętrzach oraz plenerze.

Co wyróżnia ten model? Z pewnością staranne wykonanie z wysokiej jakości materiałów. Ta dekoracyjna taca przyciąga uwagę kwiatowymi tłoczeniami oraz falowanym brzegiem. Dzięki srebrnej kolorystyce stylowo połyskuje i nadaje stołowej zastawie elegancji. Świetnie zaprezentują się na niej zarówno szykowne filiżanki, jak i piknikowe kubeczki.

Duża taca o średnicy 40 cm pomieści wiele przedmiotów, które chcesz wykorzystać do aranżacji wspólnego posiłku. By podkreślić elegancję możesz dodać inne elementy w kolorze srebrnym lub przełamać całość prostymi naczyniami w bieli lub bardziej intensywnej tonacji. Taca będzie również niebanalnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią nutkę połysku w stołowej zastawie i kuchennych akcesoriach.

Wymiary
Średnica 40 cm
Waga 0.72 kg
Do pobrania