Taca z drzewa mango - poznaj piękno drewna

O wartości, uroku i ponadczasowości drewna przekonał się każdy, kto obcował z wykonanymi z niego przedmiotami. Niepowtarzalne i surowe, zachwycają naturalnym pięknem. Wszystkich ceniących drewniane wyroby zainteresuje taca z drzewa mango - stylowa oprawa podawanych na co dzień i od święta posiłków.

Wykonano ją z surowego drewna, które czyni każdy egzemplarz unikatowym. Największą ozdobą są naturalne pęknięcia, sęki i słoje, których obecność nie oznacza uszkodzeń, lecz naturalny proces, któremu podlega drewno. Wygodne przenoszenie umożliwiają uchwyty zamocowane na bokach. Ta duża taca pomieści mnóstwo naczyń i elementów zastawy, których chcesz użyć do dekoracji stołu. Sama w sobie stanowi piękną bazę kulinarnych aranżacji.

Drewniana taca znakomicie sprawdzi się jako prezent dla miłośnika naturalnych surowców i stylu skandynawskiego. By jak najdłużej cieszyć się pięknym wyglądem należy zadbać, by taca nie miała kontaktu z oleistą i barwiącą cieczą oraz, by nie narażać jej na długotrwałe działanie wody. Wymiary: 60 x 31 x 7,5 cm.

Wymiary
Długość 60 cm
Szerokość 31 cm
Wysokość 7,5 cm
Waga 1.124 kg
Do pobrania