Taca ze stali nierdzewnej – sztuka wygodnego serwowania

Biesiada przy grillu w ogrodzie? Wystawna kolacja dla bliskich? Ozdobne kompozycje na świąteczny stół? Te zupełnie różne okazje połączy jeden produkt – srebrna taca dostępna w naszym sklepie. Wykorzystasz ją w niezliczonych sytuacjach, zarówno do celów praktycznych, jak i typowo dekoracyjnych.

Duża okrągła taca (średnica 35 cm) usprawni organizację przyjęcia – z łatwością przeniesiesz na niej szklanki dla wszystkich gości. Pomieści owoce, szaszłyki na grilla, ciasto i inne smakołyki, które chcesz podać na spotkaniu. Wysoki rant zapobiega rozlaniu płynów na stół i zatrzymuje zawartość w miejscu. Błyszcząca powierzchnia to zasługa stali nierdzewnej – ten wysokiej jakości materiał sprawia, że taca jest odporna na korozję i wysokie temperatury oraz łatwo ją umyć.

Lubisz nowoczesne formy, a Twoje oczy wypatrują „błyskotek”? Taca inox szybko stanie się Twoim ulubionym gadżetem – pięknie odbija światło, dzięki czemu może stanowić element wielu ciekawych aranżacji z udziałem luster, świec czy girland cotton balls. Oczywiście nie zapomnij o jej tradycyjnym przeznaczeniu. Na co dzień możesz podać na tacy śniadanie do łóżka, a na przyjęciach wykorzystaj ją do serwowania napojów i dań.

Wymiary
Średnica 35 cm
Wysokość 2,5 cm
Waga 0.35 kg
Do pobrania