Taca okrągła z uchwytami - praktyczna rzecz o wielu zastosowaniach

Nie tylko kelnerzy i kelnerki potrzebują tacy. Metalowa tacka pomoże Ci podczas większych imprez w domu lub w ogrodzie. Donoszenie potraw oraz napojów dla większej ilości osób może być wyczerpujące, kiedy musisz nosić je pojedynczo. Z tacą pójdzie Ci zdecydowanie sprawniej.

Okrągła taca jest zrobiona z metalu. W środku została pokryta czarnym kolorem, natomiast z zewnątrz jest złota. Taca ma dwa uchwyty, co pomoże w stabilnym jej chwyceniu. Wyższe ścianki boczne zapewnią Ci jeszcze większą stabilizację noszonych na nich rzeczy. Dzięki temu stanowią dobre rozwiązanie również dla tych osób, które mają tendencję do rozlewania i wysypywania przenoszonych napojów oraz jedzenia.

Złota tacka ma wiele zastosowań - transportowanie jedzenia podczas imprez to tylko jedno z nich. Możesz na niej przygotować śniadanie do łóżka albo wykorzystać ją jako podstawka na świece. Taka elegancka ozdoba ustawiona na komodzie będzie wyglądać świetnie we wnętrzu urządzonym w stylu klasycznym, minimalistycznym, retro oraz glamour.

Wymiary
Średnica 34 cm
Wysokość 4 cm
Waga 0.94 kg
Do pobrania