Talerz bambusowy o średnicy 25 cm – kolorowy akcent w Twojej kuchni

Twoje posiłki będą smakować jeszcze lepiej, jeśli podasz je na talerzach w optymistycznych, wiosennych kolorze. Talerz bambusowy o średnicy 25 cm doskonale sprawdzi się w każdej jadalni. Włókno bambusowe, z którego został zrobiony, jest lekkie, higieniczne, a przy tym biodegradowalne. To świetna opcja dla osób, które unikają nadmiaru tworzyw sztucznych w domu i ograniczają ilość generowanych przez siebie plastikowych odpadów.

Talerz z włókna bambusowego doskonale nadaje się do podawania obiadu, śniadania, a także różnego rodzaju przekąsek na zimno i gorąco. Pastelowa kolorystyka ożywi aranżację Twojego stołu i wprowadzi powiew świeżości do jadalni! Możesz wybrać swój ulubiony kolor (np. żółty, zielony, błękitny) lub skompletować zastawę złożoną z różnokolorowych talerzy – wszystkie pastele doskonale wyglądają w połączeniu.

Pastelowy talerz będzie niezastąpiony podczas obiadu lub przyjęcia. W ofercie BRW znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do kuchni w podobnych kolorach, które idealnie komponują się z talerzem bambusowym. Produkt dostępny także w mniejszym rozmiarze – o średnicy 20 cm.

talerz bambusowy - wymiary
Średnica 25 cm
Waga 0.132 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał bambus