Talerz obiadowy Blue Fleur - wyjątkowa porcelana na co dzień

Zachwyca Cię estetyczny sposób podawania dań w restauracjach, który sprawia, że nawet zwykły obiad zdaje się smakować o niebo lepiej? Możesz poczuć to w swoim domu - i to nie tylko od święta. W końcu każdy obiad może być wyjątkowy, jeśli tylko zadbasz o odpowiednią oprawę. Serwowanie dania na talerzu obiadowym Blue Fleur o średnicy 20,5 cm to prosty sposób na efektowne zaprezentowanie potrawy.

Odcienie kremowej bieli i błękitu będą pięknie podkreślać barwne potrawy. Takie kolory doskonale przywołują też wakacyjny klimat rodem z greckich wysp. Jeśli więc szukasz połączenia elegancji w codziennym wydaniu i ekskluzywnej jakości, talerz obiadowy Blue Fleur z porcelany to wybór dla Ciebie. Wykonany z New Bone China, czyli lekkiej porcelany o wyższej przezierności, a przy tym - trwałej. Talerz Blue Fleur możesz bezpiecznie myć w zmywarce, czy podgrzać na nim żywność w mikrofali.

Porcelanowy talerz obiadowy Blue Fleur będzie pasował zarówno do kuchni lub jadalni w stylu nowoczesnym i minimalistycznym, jak i eklektycznym lub utrzymanym w duchu New Hampton.

Wymiary
Średnica 20,5 cm
Waga 0.34 kg
Do pobrania