Talerz obiadowy Blue Fleur - do zastawy w romantycznym stylu

Jak rozpocząć budowanie eklektycznej zastawy obiadowej? Z pewnością duży talerz w odcieniach bieli i błękitu będzie świetną bazą do dalszego kompletowania eleganckich naczyń.Porcelanowy talerz obiadowy Blue Fleur o średnicy 27 cm w trzech wzorach do wyboru wniesie do Twojej kuchni powiew śródziemnomorskiego klimatu i będzie wyjątkowym tłem dla umieszczonego na nim jedzenia.

Talerz obiadowy Blue Fleur został wykonany z porcelany New Bone China, czyli lżejszej i cieńszej odmiany porcelany, nie tracącej jednak na trwałości. Na talerzu możesz podgrzać obiad w kuchence mikrofalowej, a zabrudzony - umyć w zmywarce. Naczynie nadaje się do codziennego spożywania posiłków, ale i do eksponowania i serwowania przekąsek ze względu na duży rozmiar i walory estetyczne.

Materiał New Bone cechuje się charakterystycznym kremowo-białym odcieniem. Prezentowany talerz jest dostępny właśnie w tym kolorze, a na powierzchni malują się niebieskie zdobienia z motywem kwiatowym i nowoczesnym. Trzecim wariantem jest gładki, błękitny talerz. Wszystkie trzy wzory stworzą razem eklektyczny komplet.