Talerz deserowy Aurora Gold pudrowy róż – czas na pyszny deser!

Szukasz zastawy stołowej na specjalną okazję? Chcesz pięknie podać deser dla swoich gości? A może po prostu uwielbiasz na co dzień otaczać się pięknymi przedmiotami w kuchni? Talerze deserowe Aurora Gold w ujmującym kolorze pudrowego różu będą strzałem w dziesiątkę! Ich nowoczesny, wyjątkowy design i funkcjonalność to coś, co pokochasz.

Talerz deserowy, o którym mowa, to produkt, który będzie idealny do użytku domowego, ale sprawdzi się również w użytku komercyjnym, na przykład w restauracjach. Jego design to odpowiedź na najnowsze trendy wnętrzarskie.

Piękny pudroworóżowy kolor i złote wykończenie to połączenie, które pokocha wiele kobiet. Produkt idealnie wpasuje się w pomieszczenie urządzone w wystawnym stylu glamour, ale także rustykalnym czy nowoczesnym. Ma 20 cm średnicy, więc będzie idealny do podawania na przykład ciasta.

Ten różowy talerz jest częścią całej serii naczyń Aurora Gold, więc bez problemu dobierzesz do niego inne elementy zastawy stołowej – miski, kubki czy filiżanki.

Wymiary
Długość 19,5 cm
Średnica 20 cm
Szerokość 19,5 cm
Waga 0.444 kg
Do pobrania