Biały talerz deserowy Berlotti – na nim każde ciasto smakuje lepiej

Talerze deserowe powinny znaleźć się w każdej kuchennej szafce. Nawet jeśli rzadko miewamy gości, którym możemy serować pyszności - w domowym zaciszu również się przyda. Choćby po to, żeby rozpieścić się czasem smakowitą kremówką lub szarlotką podczas picia kawy.

Gustowny, elegancki i piękny talerzyk Berlotti odnajdzie się w wielu różnych aranżacjach stołu. Najbardziej pasuje do eleganckiej klasyki. Doskonale wygląda również w stylistyce glamour, vintage, skandynawskiej i rustykalnej.

Talerzyk Berlotti łączy urodę i siłę porcelany, dzięki czemu dłużej będziemy się nim cieszyć. Jest klasycznie okrągły, z lekko podniesionym, zaokrąglonym rantem. Kolorystyka to biel ze złotem. Całość jest idealnie biała, tylko brzeg rantu pomalowany na złoto. Wymiar talerza to 20 cm. Najlepiej zmywać go ręcznie, przy użyciu delikatnych detergentów.

Talerzyk Berlotti najlepiej czuje się w towarzystwie całego kompletu z tej kolekcji. Posiadanie więcej, niż jednego rozwiąże nasze dylematy, związane z serwowaniem deserów gościom.

Wymiary
Średnica 20 cm
Waga 0.476 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florina