Talerz deserowy Magnific, biały – dodaje elegancji każdemu wystrojowi stołu

Talerzyk Magnific to połączenie elegancji i delikatności. Ciekawy design wyróżnia go spośród zalewu talerzy deserowych, jakie widzimy w sklepach. Ozdobny motyw jest na tyle delikatny, że tylko podkreśla jego subtelność, nie dominując nad całością. To świetne rozwiązanie nie tylko do domowej kuchni, ale także na przyjęcia komunijne lub weselne. Magnific to talerz, który łatwo wyobrazić sobie w aranżacjach w stylu klasycznym, vintage, boho, jak i nowoczesnym.

Delikatny talerz Magnific to kwintesencja połączenia tego, co ładne i trwałe w materiale. Jego kształt z lekko podniesionym, falowanym rantem z ciekawym motywem ozdobnym, wyróżnia go spośród zwykłych talerzy.

Połączenie bieli ze złotym motywem, jest efektowne i eleganckie. Rozmiar talerzyka to 18 cm – idealnie na ciastko tortowe, szarlotkę lub inny ulubiony słodki deser.

Talerz Magnific najlepiej będzie prezentował się w komplecie z kilkoma takimi samymi. Podczas eleganckiej okazji można postawić na aranżację w bieli. W mniej nieformalnych przypadkach – na mocny kolor lub złoto.

Wymiary
Długość 18 cm
Średnica 18 cm
Pojemność 520ml
Waga 0.288 kg
Do pobrania