Talerz deserowy Vulcano – minimalizm w nowoczesnej odsłonie

Wysokiej jakości, stylowa zastawa to niezwykle ważny element wyposażenia kuchni. To dzięki niej w wyjątkowy sposób możesz poczęstować swoich gości popisowymi daniami czy też wypiekami. Dostępny w naszej ofercie talerz deserowy Vulcano pozwoli Ci idealnie zaprezentować podawane na co dzień ciasto czy też tort przygotowany na specjalną okazję. Design talerza wpasuje się do kuchni klasycznej, minimalistycznej, nowoczesnej, a także eleganckiej.

Talerz deserowy Vulcano został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Jest to produkt ceramiczny. Jego średnica wynosi 21,2 cm.

Prezentowany talerz deserowy Vulcano posiada nowoczesną budowę, która zapewnia wygodne podanie, jak również spożywanie deseru. Produkt może być myty w zmywarce, bez obaw o jego zniszczenie bądź uszkodzenie.

Talerz deserowy Vulcano to elegancki element, który dopełni Twoją zastawę i pozwoli Ci w oryginalny sposób podać ulubione słodkości. Pozwól, aby ten niezwykle stylowy i wytrzymały produkt zagościł w Twoim wnętrzu na długo!

Wymiary
Średnica 21,2 cm
Waga 0.641 kg
Do pobrania