Jakość przede wszystkim

Wysokiej jakości akcesoria kuchenne i elementy zastawy służą dłużej niż gorsze i lepiej się prezentują, warto więc się w nie zapatrywać, nawet jeśli kosztują nieco więcej. Przykładem tego jest talerz do makaronu wykonany z doskonałej klasy porcelany Fine Bone China. Materiał ten wpływa przede wszystkim na piękny wygląd produktu, przez co z powodzeniem może być stosowany nie tylko na co dzień, ale nawet przy ważniejszych okazjach. Na pierwszy rzut oka widać, że jest to produkt wysokiej jakości, a objawia się ona też jego trwałością. Talerz jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, nie powstają na nim odpryski czy szczerby (co często zdarza się w przypadku gorszej jakości naczyń). Przez długi czas zachowuje swój nienaganny wygląd. Świetnie komponuje się z naczyniami z kolekcji Claudette i Amelia, ale dzięki swej uniwersalności będzie też doskonale pasował do innych zastaw.


Praktyczny dodatek

Talerz jest głęboki, co jest istotne ze względu na jego przeznaczenie, ponieważ wygodnie nakłada się nań makaron, który się nie zsuwa i nie spada. Dzięki wysokiemu stopniowi odporności materiału, z jakiego został wykonany, śmiało można go użytkować w kuchence mikrofalowej i wygodnie podgrzewać podawane dania. Co istotne, nadaje się również do mycia w zmywarce, dzięki czemu jego eksploatacja jest bezproblemowa.

Dla osób ceniących sobie polskie marki istotna będzie informacja, że produkt pochodzi z polskiej fabryki - Karolina. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Długość 11,5 cm
Średnica 27 cm
Waga 0.75 kg
Do pobrania