Talerz głęboki Brunch - uniwersalna elegancja

Jeżeli poszukujesz talerzy, które będą pasowały do Twojej obecnej gładkiej lub kolorowej zastawy, to z pewnością zainteresuje Cię głęboki talerz Brunch . Fantastycznie uzupełni niedobory głębokich talerzy w Twoim domu - jego uniwersalny kształt i kolor będą współgrały z wieloma innymi naczyniami, niekoniecznie tylko z serii Brunch!

Biały głęboki talerz to podstawowy element polskiej zastawy. Świetnie nadaje się do serwowania popularnych w naszym kraju zup i kremów, ale także do serwowania makaronów. Talerz głęboki Brunch idealnie mieści standardową porcję posiłku i jest wygodny w użytkowaniu.

Porcelanowy głęboki talerz to gwarancja polskiej jakości - został wyprodukowany w fabryce Krzysztof, która ma wieloletnią tradycję wytwarzania zastaw stołowych. Ten głęboki talerz będzie Ci służył przez lata, bez rys i uszczerbków, nawet jeśli będzie prany w zmywarce. To wszystko dzięki twardej porcelanie najwyższego gatunku, z którego wykonana jest cała seria Brunch. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Średnica 22 cm
Pojemność 400ml
Waga 0.442 kg
Do pobrania