Talerz głęboki Crudo - na ekskluzywną kolację i nie tylko

Co sprawia, że jedzenie w restauracjach jest tak miłym doświadczeniem? Odpowiada za to nie tylko mistrzowski poziom szefa kuchni, ale i cała oprawa. Odpowiednie światło, muzyka i starannie wybrane, eleganckie naczynia - to wszystko umila czas i podkreśla walory dań. Jak poczuć to w swoim domu? Uzupełnienie kolekcji naczyń to świetne rozwiązanie - talerz głęboki Crudo do zup i makaronów to klasyczny, elegancki wybór, który sprawdzi się doskonale.

Talerz głęboki Crudo to ceramiczne naczynie o delikatnym, satynowym połysku. Idealny do serwowania potraw kuchni włoskiej, zup czy dań azjatyckich. Szeroki rant dodaje mu eleganckiego charakteru i pozwala na efektowny plating, czyli artystyczną aranżację dania na powierzchni naczynia.

Ponadczasowy design, wytworna kolorystyka i prosta forma - to cechuje talerz idealny na każdą okazję. Dostępny w trzech odcieniach do wyboru - możesz z nich stworzyć zastawę lub postawić na wybrany kolor - w obu wersjach uzyskasz szykowny komplet, który zachwyci Ciebie i Twoich gości.