Talerz głęboki Emotion – oryginalny design na Twoim stole

Jeśli zwracasz uwagę na to, aby zastawa była dopasowana do wystroju Twojego mieszkania, z pewnością poszukujesz czegoś niebanalnego i zwracającego uwagę. Talerz głęboki Emotion, podobnie jak cała linia Emotion, wyróżnia się designem łączącym w sobie klasykę i nowoczesność.

Głęboki talerz Emotion w kolorze kości słoniowej wykonany jest z cienkościennej porcelany wysokiej jakości. Biel to kolor, który doskonale komponuje się zarówno z jasnymi, jak i kolorowymi obrusami i jest odpowiedni jako tło dla każdego rodzaju serwowanych potraw. Niezależnie od tego, czy planujesz w nim podawać włoskie makarony czy tradycyjne zupy, ten porcelanowy głęboki talerz z pewnością spełni swoją funkcję .

Talerz z porcelany o nietypowym kształcie najpiękniej prezentuje się w towarzystwie innych naczyń z serii Emotion. Jakość wykonania zastawy z tej linii jest gwarancją długoletniej trwałości. Co więcej, dla Twojej wygody naczynia porcelanowe Emotion mogą być myte w zmywarce. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Średnica 24 cm
Waga 0.358 kg
Do pobrania