Talerz głęboki Paris - stylowe pierwsze danie

W polskiej tradycji kulinarnej dużo miejsca zajmują zupy. Zwykły polski obiad składa się z dwóch dań, z których jedno to zawsze zupa, a świątecznych odmian barszczu i grzybowych jest co najmniej kilka. Z pewnością wiesz, że jemy także zmysłem wzroku. Talerz głęboki Paris sprawi, że każda podana w nim potrawa będzie smakowała jeszcze doskonalej.

Porcelanowy głęboki talerz to naczynie, w którym można serwować nie tylko zupy, ale także makarony z włoskimi sosami i kremy z warzyw. Najpiękniej prezentuje się w towarzystwie pozostałych naczyń z serii Paris, na jasnym, gładkim obrusie. Biały głęboki talerz to ponadczasowa klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody.

Wysokiej jakości porcelana wyprodukowana w polskiej fabryce Krzysztof, to gwarancja długoletniej trwałości i najwyższej jakości. Delikatny, uniwersalny wzór wykonany jest z platyny, odpornej na szorowanie i pranie w zmywarce. Talerz głęboki Paris to element zastawy, który będzie Ci towarzyszył przez lata. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Średnica 23 cm
Waga 0.48 kg
Do pobrania