Biała porcelana. Pasuje bez względu na wystrój.

Talerze z białej porcelany to rozwiązanie pasujące do każdego domu. Bez względu na wystrój kuchni czy jadalni, komponują się z nim doskonale. Brak ozdób, kolorów, wzorów nie jest wadą, ale świadomym zabiegiem, który można tylko pochwalić.


Talerz z białej porcelany.

Zachęcamy do zakupu talerzy z białej porcelany. Ten, który Państwo widzicie, to talerz głęboki z linii White. Doskonały, wykonany z cienkościennej porcelany "Magnesium". Idealny do podawania wszelkiego rodzaju potraw. Zaletą, którą doceni każda pani domu, jest możliwość używania talerza w kuchenkach mikrofalowych i mycia w zmywarkach. Uniwersalne wzornictwo sprawia, że nasz talerz głeboki będzie komponować się z wystrojem każdego stołu.


Postaw na sprawdzoną klasykę.

Postaw na sprawdzoną klasykę. Linia porcelany White to dobry wybór. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć szereg produktów z tej serii, dzięki czemu skompletowanie większej zastawy stołowej nie jest żadnym problemem. Zapraszamy do zakupu i zapoznania się z innymi produktami z linii White. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Średnica 23 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania