Talerz obiadowy kamionka Opal – zachwycający błękit

Odpowiednia prezencja potrawy to połowa sukcesu – w końcu wzrok to jeden z naszych najważniejszych zmysłów. Wyjątkowo apetyczny wygląd Twoich dań zapewni seria naczyń Opal. Drugie danie podasz na dużym talerzu obiadowym.

Talerz ma średnicę 27,5 cm i jest wykonany z kamionki. To rodzaj ceramiki charakteryzujący się dużą wytrzymałością oraz odpornością na zarysowania i działanie wysokich temperatur. Talerz możesz więc bez obaw myć w zmywarce i podgrzać na nim potrawę w kuchence mikrofalowej.

Na pewno żaden z Twoich gości nie pozostanie obojętny wobec niesamowitej kolorystyki talerza. Delikatne odcienie błękitu łączą się tu z beżem, tworząc przyjemną dla oka, świeżą kompozycję. Nieregularny kształt dodaje całości uroku i artystycznej finezji.

Talerz obiadowy Opal będzie pasować do różnych aranżacji stołu. Zastawa w odcieniach niebieskiego dobrze komponuje się zarówno ze złotem i srebrem, jak i naturalnymi dodatkami, takimi jak drewno czy len. Sprawdź też inne elementy kolekcji Opal dostępne w sklepie Black Red White, by stworzyć harmonijną całość.