Dzieło sztuki w nowoczesnej kuchni - kreatywność wyrażona w prostocie

Dobrze dobrany talerz obiadowy potrafi uczynić z posiłku prawdziwe dzieło sztuki. Nowoczesny, opływowy kształt przedstawiający nieregularny, wysubtelniony kwadrat, takie naczynie może stać się bardzo ważnym elementem mieszkań, w których przeważa oryginalność, nie oczywistość oraz kreatywność wyrażona nawet w najdrobniejszych elementach. Talerz pozwoli wyeksponować smakowity wygląd, piękny aromat oraz intrygujący charakter potraw, a tym samym oczarować gości, klientów, wzbudzić w nich poczucie, że są docenieni. Takie wrażenie potęguje jego jasna barwa, która stanowi kontrast dla barwnych, zdrowych potraw. To synonim fantazji, nieskrępowanej wyobraźni połączonej z dojrzałą perspektywą oraz nutą elegancji. Jedzenie staje się celebracją, ważnym wydarzeniem, chwilą zatrzymania się w czasie i przestrzeni.


Nietuzinkowy design oraz dbałość o detale

Talerz obiadowy został wykonany z pasji oraz zaangażowania w tworzenie unikatowego designu. Szlachetność jasnej, połyskującej porcelany nadaje mu gracji, dystyngowania, a także luksusowego charakteru. To dzięki temu naczynie sprawdza się we wnętrzach urządzonych z wyczuciem stylu, w dobrze przemyślanej i zaprojektowanej przestrzeni. Jego niebywała forma skłania do przemyśleń nad sensem ludzkiego życia, nad uczuciami, emocjami w stosunku do bliskich osób. W ten sposób talerz potrafi stać się świadkiem romantycznych, pełnych wzruszenia, radości chwil.

Można swobodnie myć go w zmywarce, z łatwością czyścić w zlewie czy poddawać na działanie wysokich temperatur, materiały z których wykonano naczynie zapewniają mu trwałość. Pięknie prezentuje się w kredensie, na stole czy na blacie kuchennym, stanowiąc wyjątkową dekorację mieszkania. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

La Musica/Verso - wymiary
Długość 25,5 cm
Szerokość 25,5 cm
Waga 0.71 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelana