Tapczan Kola – wypoczynek w pokoju młodzieżowym

Urządzasz pokój swojego dziecka, a może rodzeństwo dzieli jeden pokój? Wtedy każdy metr ma znaczenie! Czasami łóżko piętrowe nie wchodzi w grę, to dlatego sprawdzi się tutaj kompaktowy tapczan Kola. Ten mebel tworzy praktyczną przestrzeń do relaksu, ale też nauki czy rozrywki.

Siedzisko mebla wypełniono pianką i sprężyną bonell, co daje poczucie komfortu i pozwoli wypocząć. Na poziom wygody wpływa też podnoszony czteropozycyjny zagłówek, o który można się oprzeć, np. podczas czytania szkolnych lektur.  Dołączona poduszka formatka z miękkiej pianki to dodatek, który sprawdzi się podczas popołudniowej drzemki. Tapczan młodzieżowy łatwo rozłożyć, wyjąć pościel z pojemnika i przygotować do spania.       

Tapczan tworzy powierzchnię spania równą 90 x 191 cm, dzięki czemu sprawdzi się u dziecka i dorastającego nastolatka. Wyposażony w pojemnik na pościel pomoże w przechowywaniu poduszek, koców, odzieży sezonowej lub zabawek.

Tapczan Kola dzięki swojej prostej budowie sprawdzi się w wielu aranżacjach i przetrzyma każdy zmieniający się trend. Dla urozmaicenia możesz dorzucić kolorowe, wzorzyste poduszki dekoracyjne lub nakryć go kocem w wybrany przez dziecko wzór.

 

Cechy szczególne mebla:
• Tapczan 1-osobowy z pojemniekim na pościel i podnoszonym zagłówkiem
• Sprężyny bonell na całej powierzchni spania
• Łatwy w rozkladaniu
• Podnoszony czteropozycyjny zagłówek
• Tapczan o małych gabarytach- możliwość aranżacji niewielkiej przestrzreni
• Poduszka oparciowa wykonana z mikkiej pianki- komfort użytkowania
Wymiary
Szerokość 195 cm
Wysokość 68 cm
Głębokość 90 cm
Waga 53 kg
Do pobrania