Leżanka Harry L – odkryj nowy wymiar komfortu

Inspirują Cię wnętrza zaaranżowane w niecodzienny sposób, który przyciągają uwagę i robią wrażenie? Marzysz o stworzeniu takiego właśnie salonu bądź przedpokoju? Nic prostszego! Dostępna w ofercie leżanka Harry L wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferuje wiele możliwości, dzięki którym uatrakcyjnisz wygląd pomieszczenia. Cechuje się wysoką jakością wykonania oraz starannie dobranymi materiałami, które tworzą razem oryginalny mebel. Jej wygląd świetnie dopasuje się do przestrzeni nawiązujących do stylu skandynawskiego, retro, vintage oraz klasycznego.

Solidna podstawa leżanki została wykonana z drewna bukowego, z kolei materiał użyty do obicia mebla to tkanina szary bez-Rv96. Wymiary to 72 × 74 × 152 cm, z kolei głębokość siedziska wynosi 135 cm, a wysokość 41 cm.

Oferowana leżanka posiada oparcie oraz wygodny podłokietnik z jednej strony, co umożliwi przyjęcie wygodnej pozycji. Mebel jest lewostronny, w ofercie znajdziesz również model prawostronny – wszystko po to, aby stworzyć idealną przestrzeń doskonale dopasowaną do preferencji i układu wnętrza!

Wymiary
Głębokość 74 cm
Szerokość 152 cm
Wysokość 72 cm
Waga 55 kg
Do pobrania