Toaletka 1102 – praktyczny element sypialni

Ciągle szykujesz się do pracy w biegu i nie masz czasu biegać pomiędzy łazienką a sypialnią? Teraz kosmetyki i biżuterię możesz mieć zawsze pod ręką. Toaletka 1102 to idealny mebel do sypialni i przedpokoju w klasycznym stylu.

Będzie idealnym miejscem na wykonanie makijażu. W praktycznych szufladach możesz uporządkować kosmetyki, perfumy i dodatki, takie jak ozdobne łańcuszki i kolczyki, które dostałaś na urodziny. Na jej blacie możesz ustawić pudełko chusteczek, ulubione flakony perfum i pomadkę, po którą najczęściej sięgasz. To ułatwi szybkie poprawki tuż przed wyjściem z domu.

Toaletka w stylu klasycznym opiera się na solidnych nogach z ozdobnymi elementami, wspornikami. Metalowa konstrukcja stelaża w kolorze czarnym idealnie współgra z górną częścią w kolorze czereśniowym. Ten duet wykorzystuje metalowy stelaż, płytę meblową oraz elementy drewna.

Toaletka 1102 to doskonała towarzyszka komody, szafy oraz łóżka. Postaw ją przy oknie by zyskać jak najwięcej naturalnego światła, co sprawdzi się podczas wykonywania makijażu. Mebel ma wymiary 79x42x90 (z lustrem 174).

Na stronie brw.pl możesz znaleźć toaletkę w kolorze białym, która rozjaśni przestrzeń sypialni.

Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 42 cm
Wysokość 79/z lustrem 174 cm
Waga 32.4 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble