Torba duża Drzewo Oliwkowe – rób zakupy z przyjemnością!

Niektórzy uważają robienie zakupów za odprężające, dla innych to przykra konieczność. W obu przypadkach sprawdzi się nasza duża torba Drzewo Oliwkowe – pomieści wszystkie produkty z listy zakupów i zapewni udany powrót bez nieprzyjemnych sytuacji.

Czy zdarzyło Ci się zbierać swoje sprawunki rozrzucone po całej ulicy, które chwilę wcześniej wypadły z pękniętej reklamówki? Nasza torba na zakupy nie zapewni Ci podobnych „atrakcji”. Została wykonana z tkanego polipropylenu – materiału o dużej wytrzymałości i dodatkowo wzmocnionego laminatem. To surowiec niewrażliwy na wodę, brud, sole, kwasy, zasady oraz wiele innych substancji, dzięki czemu duża torba Drzewo Oliwkowe przetrwa niemal w każdych warunkach. Co ważne z ekologicznego punktu widzenia, tworzywo PP jest bezpieczne dla żywności i poddaje się recyklingowi.

Miły dla oka nadruk gałązki oliwnej sprawi, że Twoja przemyślana stylizacja nie ucierpi nawet w trakcie zakupów spożywczych. To duża torba (40x38x22 cm), jednak nieużywaną możesz poskładać i włożyć do szuflady czy schowka w aucie. Zajmuje niewiele miejsca, toteż warto zabierać ją ze sobą na wakacje czy wyjazd w rodzinne strony.

Drzewo Oliwkowe - wymiary
Długość 40 cm
Głębokość 22 cm
Szerokość 38 cm
Waga 0.072 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen