Torba mała Garbus – na szybkie zakupy po pracy i po szkole

Czy torba zakupowa może być ciekawym dodatkiem do stylizacji? Zwykła „reklamówka” bynajmniej. Ale nasza mała torba Garbus to doskonały atrybut dla osób, które chcą się wyróżniać nawet na zakupach. Barwy nadruk nie tylko wywołuje uśmiech na twarzy, ale i wprowadza nieco koloru w szarą codzienność.

Torba zakupowa wykonana z tkanego polipropylenu pokrytego laminatem to gwarancja trwałości. Nie rozerwie się w najmniej oczekiwanym momencie, np. gdy będziesz stać w kolejce albo przechodzić przez ulicę. Tworzywo jest odporne na wilgoć i w razie zabrudzenia, możesz przetrzeć torbę na mokro albo nawet uprać.

Mała torba Garbus występuje w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru: żółty samochód na niebieskim tle lub czerwony samochód na żółtym tle. Uszy nawiązują do koloru garbusa, dzięki czemu całość tworzy urozmaiconą kompozycję.

Mała torba na zakupy (26x25x15 cm) przyda Ci się na „wszelki wypadek”. Wystarczy ją poskładać i włożyć do torebki. Przypomnisz sobie o niej, gdy trafisz na okazję w drogerii albo będziesz kupować upominek dla bliskiej osoby. Sympatyczny nadruk auta przypadnie do gustu również dzieciom – mała torba nie zajmie wiele miejsca w plecaku.

Wymiary
Długość 27 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 25 cm
Waga 0.04 kg
Do pobrania