Torba/organizer – podręczny towarzysz podróży

Umiejętność dobrej organizacji przydaje się nie tylko w domu, ale również na wyjeździe. Dzięki sztuce optymalizacji bagażu będziesz wygodniej podróżować różnymi środkami transportu i szybciej pakować się w drogę powrotną. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić czas i nerwy, potrzebna Ci będzie podręczna torba/organizer.

Ta niewielka saszetka (24x10x11 cm) stanie się Twoim nieodłącznym kompanem w podróży. Jest dość pakowna, dzięki czemu zmieścisz w niej nie tylko dokumenty osobiste i portfel, ale i niezbędne kosmetyki, kanapki, leki czy akcesoria survivalowe. W środku mieszczą się praktyczne kieszonki do przechowywania drobnych przedmiotów, a cały organizer jest podzielony na dwie przegrody zamykane zamkiem błyskawicznym. Torba została wykonana z wytrzymałego materiału syntetycznego, z którego z łatwością zmyjesz zabrudzenia powstałe w trasie.

Podróżna torba/organizer zmieści się w schowku samochodowym, plecaku, a nawet damskiej torebce. Możesz zabierać ją ze sobą na wycieczki rowerowe czy wypady survivalowe, czyli wszędzie tam, gdzie obowiązuje zasada minimalnego bagażu. Przechowuj w niej dokumenty i akcesoria przydatne w „nagłych wypadkach”.

Wymiary
Długość 24 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.074 kg
Do pobrania