Meble kuchenne Traffic 80th frame street – radość z wspólnego projektowania

Ty i Twoi bliscy spędzacie w kuchni mnóstwo czasu. Wspólne posiłki czy spotkania to chwile, których się nie zapomina. Dlatego to pomieszczenie powinno dodawać Wam pozytywnej energii, a jednocześnie jak najlepiej spełniać swoje funkcje. Harmonia wystroju oraz wygoda to Wasze priorytety w aranżacji wnętrz? Nowoczesna kuchnia z linii Traffic 80th frame street spełni te oczekiwania!

Poręczny system Cargo zastosowany we wnętrzach szafek pomoże Wam zorganizować wszystkie akcesoria. Dzięki wysokim szufladom i licznym przegrodom przedmioty stabilnie utrzymają się na miejscu nawet podczas gwałtownych pociągnięć za uchwyt. Dodatkowo, nowoczesne prowadnice zapewnią ciche i wygodne domykanie szuflad, co jest szczególnie istotne, jeśli w pokoju obok znajdują się małe dzieci.

Możecie razem wybrać bryły szafek oraz ich kolory. W serii Traffic 80th frame street decydujecie także o uchwytach. Wspólna burza mózgów i projektowanie wymarzonej kuchni na wymiar z BRW jeszcze bardziej zbliży Was do siebie. Zainspirujcie się gotowymi aranżacjami z katalogu lub stwórzcie oryginalne pomieszczenie, którym będziecie cieszyć się przez lata.

Do pobrania
Informacje techniczne
Kuchnia, choć niewielka, skrywa w sobie wszystkie funkcjonalności. Dolna zabudowa z pogłębionym blatem pełni rolę strefy roboczej, a szafki wiszące sprzyjają wygodne mu przechowywaniu. Materiał: Płyta MDF, folia PCV Grubość: 19mm
Pozostałe informacje
Grupa Traffic