Panel tapicerowany 30 × 15 trójkąt P

Chcesz dodać swojemu wnętrzu więcej przytulności? Masz już miękką narzutę i ozdobne poduszki? Postaw na panele tapicerowane – zachwycający efekt murowany!

Panel ścienny w kształcie trójkąta o wymiarach 30 × 15 cm to doskonały pomysł na geometryczną kompozycję w sypialni, pokoju dziecięcym, przedpokoju i salonie. Sprawdzi się jako element zagłówka czy oparcia oraz jako nietuzinkowa ozdoba 3D.

Panel zrobiony jest z odpornej płyty MDF, miękkiej pianki oraz wytrzymałej tkaniny obiciowej. To połączenie gwarantuje wysoką trwałość. Grubość modułu wynosi 25 mm, więc potrzebujesz minimalnej ilości miejsca na jego montaż.

A skoro o montażu mowa – jest dziecinnie prosty! Wystarczą rzepy lub klej i jedno wolne popołudnie. Wieczorem zamiast zimnej ściany poczujesz błogą miękkość, a dodatkowo satysfakcję z samodzielnie wykonanej dekoracji.

Trójkątne panele tapicerowane możesz z powodzeniem łączyć z innymi kształtami. Pasują do kwadratów, prostokątów czy równoległoboków. W tym ostatnim przypadku będą estetycznym wykończeniem modnej jodełki. Komponuj je tak jak chcesz i ciesz się pięknym mieszkaniem!

Wymiary
Długość 30 cm
Głębokość 2,5 cm
Szerokość 15 cm
Waga 0.266 kg
Do pobrania