Sztuczny tulipan

 

Sztuczny tulipan to dekoracja, która została mocno osadzona w tegorocznych trendach aranżacji wnętrz — łączy w sobie ekologiczny wymiar, a także została zainspirowana naturą, której elementy są jednymi z najbardziej pożądanych podczas urządzania wnętrz w tym roku.

 

Sztuczne kwiaty — nowoczesna dekoracja

 

Pojedynczy tulipan w kolorze pomarańczowym, czerwonym lub fioletowym wykonany z silikonu to świetna dekoracja, która ozdobi każde pomieszczenie w naszym domu. Intensywny, pomarańczowy kolor sprawia, że wnętrze nabiera odpowiedniej energii i zyskuje dodatkowy kolor. Sztuczny tulipan będzie świetnym rozwiązaniem, jeśli poszukujemy ozdoby, która wprowadzi do naszych pomieszczeń wiosenny klimat. Świetnie sprawdzi się także jako główna ozdoba stołu wielkanocnego.

 

Wiosenny akcent w Twoim domu

 

Pojedynczy, pomarańczowy tulipan to świetny, wiosenny akcent, który sprawdzi się nie tylko jako dekoracja pomieszczeń mieszkalnych. Uniwersalny styl sprawia, że z powodzeniem możemy wykorzystać go jako dekorację balkonu czy nawet koszyczka wielkanocnego. Tulipan ma wymiary 47 cm x 4 cm.

Wymiary
Długość 47 cm
Szerokość 4 cm
Waga 0.051 kg
Do pobrania