Uchwyt na narzędzie ogrodnicze to niepozorny element, bez którego praca przy grządkach jest dużo trudniejsza. Duża ilość przedmiotów niezbędna do pielęgnacji ogrodu wymaga utrzymania porządku. Dlatego metalowy uchwyt z pewnością Ci w tym pomoże. Stworzony przez markę ProGarden jest wytrzymały i odporny na ciężar. Ten kompaktowych rozmiarów (8 cm długości x 5 cm szerokości x 25 cm wysokości) metalowy uchwyt w praktyczny sposób segreguje ogrodnicze akcesoria.

Przedmiot montuje się w ścianie, dlatego produkt dostępny jest w zestawie ze śrubami. Instalacja metalowego uchwytu jest szybka i prosta, więc poradzą z nią sobie nawet początkujący majsterkowicze. Wystarczy, że znajdziesz odpowiednie dla niego miejsce. Najlepiej takie, w którym ogrodnicze narzędzia będą tuż pod ręką. Uchwyt na narzędzia ogrodnicze cechuje duża wytrzymałość, wysoka jakość oraz trwałość. Odpowiednio przymocowany posłuży Ci przez długie lata. Biały kolor nie rzuca się w oczy, dzięki temu uchwyt wygląda bardzo estetycznie. Przede wszystkim jest on prostym i praktycznym rozwiązaniem, gdy potrzebujesz uporządkować ogrodnicze akcesoria.

Metalowy uchwyt na narzędzia ogrodnicze umożliwi przechowywanie niewielkich narzędzi ogrodniczych oraz innych niezbędnych akcesoriów. Jednak cokolwiek na nim zawiesisz, na pewno z niego nie spadnie. Uchwyty zaprojektowano tak, by gwarantowały stabilność. Wysokiej jakości tworzywo, z którego zostały wykonane, łatwo się czyści i nie poddaje uszkodzeniom.

Cechy produktu:

  • wykonany z wysokiej jakości metalu,
  • kompaktowy rozmiar uchwytu zapewniający stabilność,
  • prosty montaż na ścianie,
  • biały kolor pozwala zachować estetyczny wygląd uchwytu,
  • produkt jest wytrzymały, odporny na niszczenie,
  • wyprodukowany przez markę ProGarden.
Wymiary
Długość 8 cm
Szerokość 5 cm
Wysokość 28 cm
Do pobrania