Uniwersalny Pokal 570 ml - napoje w pięknej oprawie

Chcesz zaprezentować znajomym barwę rzemieślniczego piwa? Szukasz oryginalnego sposobu podania koktajlu lub innego, pysznego napoju? Uwielbiasz przezroczyste, szklane naczynia? Wybierz uniwersalny Pokal 570 ml i ciesz się wspaniałą ekspozycją przyrządzonych pyszności.

Dlaczego warto wyposażyć kuchnię w szklany pokal? Przede wszystkim ze względu na wielość jego zastosowań. To naczynie w piękny sposób zaprezentuje podawaną w nim zawartość. Umożliwia wyeksponowanie jej warstw i kolorów. Dzięki wysokiej jakości, przejrzystemu szkłu oraz osadzeniu na zgrabnej nóżce, strukturę i kolorystykę napoju można podziwiać od samego dna aż po lekko wygięte brzegi. Szeroka podstawa zapewnia stabilność przy odstawianiu na miejsce, a nóżka wygodne trzymanie w dłoni.

Pokal ze szkła będzie znakomicie pasował zarówno do pokrewnych, szklanych elementów aranżacji stołu, jak i porcelany. Dzięki swojej uniwersalności odnajdzie na wystawnym przyjęciu i pikniku w ogrodzie. Piękny kształt z pewnością zapadnie w pamięć gości.

Wymiary
Szerokość 9 cm
Wysokość 18,4 cm
Pojemność 570ml
Waga 0.294 kg
Do pobrania