Tradycyjny kształt i postępowe wzornictwo zamknięte w wazie Paris

Waza Paris to jeden z ponadczasowych elementów wyposażenia każdego domu. Klasyczny kształt tego dodatku budzi skojarzenia z wytwornymi i eleganckimi obiadami spożywanymi w szerszym gronie. Wysokiej jakości porcelana, z której została wykonana waza, decyduje o jej szyku i wdzięku. Delikatnie połyskująca powierzchnia, o barwie złamanej bieli, została urozmaicona delikatną aplikacją okalającą wieczko oraz trzon. Subtelność dekoracji pozwala na zestawienie wazy z różnorodnymi kompletami naczyń. Uniwersalna kolorystyka oraz wysmakowane wzornictwo dobrze skomponują się z talerzami obiadowymi o równie wysokim poziomie designu. Skromność i minimalizm wazy Paris sprawiają, że pasuje ona zarówno do zupełnie prostych i nowoczesnych aranżacji jak i do nieco bardziej historyzujących stylistyk.

 

Jadalnia w dobrym smaku z wazą Paris

Wyposażając poszczególne pomieszczenia domu, w każdym z nich dbamy o wyjątkowe dodatki, które spełnią funkcje praktyczne oraz estetyczne. Porcelanowa waza to nieodłączny element każdego wykwintnego obiadu. Jest ona zarówno ozdobą rodzinnego stołu jak i wygodnym akcesorium, dzięki któremu łatwiej zaserwujemy ciepły posiłek. Ponadto zaaranżowana jadalnia posiada zazwyczaj wystrój, przypominający o jej funkcji. Waza Paris może stać się naturalną i pełną uroku ozdobą kredensu czy półki na zastawę. Dzięki niewielkim gabarytom oraz niezwykle zgrabnemu kształtowi, doskonale wpasuje się zarówno w dużą jak i niewielką strefę spożywania posiłków. Z wazą Paris każdy pokój stołowy nabierze więcej wdzięku a uroczyste obiady nowego smaku.

 

Paris - wymiary
Pojemność 2.8l
Waga 2 kg
Do pobrania
Informacje techniczne
Wysokogatunkowa porcelana Fine Bone China. Klasyczne i eleganckie kształty. Masa porcelanowa w pięknym odcieniu ciepłej bieli (kość słoniowa). Dekoracja w stylu klasycznym. Szykowny, ponadczasowy, bogato zdobiony platynową dekoracją. Produkt polskiej fabryki Karolina. Wyroby zdobione złotem i platyną można myć w zmywarkach kuchennych stosując programy ECO (do 50C). Powinny być poukładane luźno aby nie powodować zarysowań na obrzeżach. Wyroby zdobione złotem oraz platyną nie powinny być używane w mikrofali. Dostępnych wiele elementów z serii.
Pozostałe informacje
Materiał porcelana