Świecznik szklany – niezbędny element na odświętnym stole

Jesienią i zimą przytulny salon, sypialnia czy kuchnia to prawdziwy skarb i strefa komfortu. Szybko się w nich ogrzejesz i zapomnisz na te kilka ponurych miesięcy o deszczu czy wietrze za oknem. Co powiesz na pyszną kolację przy świecach – z najbliższą Ci osobą lub w gronie przyjaciół, w połączeniu z planszówkową nocą? Rozpal świecę w świeczniku szklanym i postaw go na stole lub komodzie. Jej ciepłe światło poprawi nastrój każdemu.

Świecznik z transparentnego szkła w najbardziej klasycznej wersji stworzy udany duet z białą lub czarną świecą. Możesz też nieco ożywić pomieszczenie, wkładając do jego wnętrza blokową świecę w bardziej nietypowych barwach, np. pomarańczową czy zieloną.

Szklany świecznik w kształcie walca ma wymiary 26 x 15 x 15 cm. Będzie interesujący nie tylko jako tło dla świecy. Posłuży też jako wazon, eksponując piękno kwiatów. Możesz też wykorzystać go jako ozdobę do salonu, zamiast świecy wkładając do niego lampki LED lub tworząc w nim kompozycję jesienną z orzechów, gałązek i jabłek. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

Wymiary
Średnica 15 cm
Wysokość 26 cm
Waga 1 kg
Do pobrania