Szary wazon – odpowiednie miejsce dla Twoich kwiatów

Miejsce kwiatów jest nie tylko w ogrodzie, ale również w Twoim wazonie. Jeśli kochasz cięte kwiaty i ozdabiasz nimi mieszkanie niezależnie od pory roku, eksponuj je we właściwy sposób. Szklany wazon w szarym kolorze będzie wyszukaną propozycją dekoracji dla eleganckiego wnętrza. Wazon dzięki swoim ponadprzeciętnym rozmiarom (wysokość 26 cm i średnica 15 cm) będzie zwracającym uwagę elementem wystroju. Lekko transparentny popielaty kolor wniesie do wnętrza spokój i pozostanie tłem dla kolorowych kwiatów. W wazonie szczególnie dobrze będą wyglądać kwiaty o oryginalnych kształtach, np. lilie.

Szary wazon doskonale uzupełni wnętrza malowane na inne bazowe kolory, w tym biel, ecru, beż, piaskowy czy też szarości. Stworzy ciekawy kontrast z drewnianymi elementami we wnętrzu oraz matowymi tkaninami. Surowe drewno, matowe tekstylia i błyszczące szkło wazonu to zgrane nowoczesne trio do każdej sypialni czy też salonu.

Wazon ze szkła ma lekko zwężający się ku górze kształt. Możesz układać w nim nie tylko kwiaty, ale i różnokolorowe światełka czy dekoracyjne kamienie i inne elementy. Jego ciemne, lekko transparentne szkło będzie pięknie odbijać światło.

Wymiary
Średnica 15 cm
Wysokość 26 cm
Waga 1 kg
Do pobrania