Beżowy wazon ceramiczny- piękny detal w Twoim mieszkaniu

Kwiaty wróciły do domów, mieszkań i trendów wnętrzarskich. Niezwykle modne są domowe dżungle, które najłatwiej zorganizować, jeśli posiadasz średnie lub większe mieszkanie z wysokim sufitem. Jeśli jednak Twoje warunki są skromniejsze, sięgnij po cięte kwiaty, które wymagają jedynie wazonu i wody. Minimalistyczna prostota jest piękna, ale do głosu coraz częściej dochodzi bardziej zdobna estetyka, charakterystyczna dla lat 60., 70. i 80.

Jeśli chcesz udekorować mieszkanie w modnym obecnie stylu modern vintage, który jest połączeniem dekoracji w domach naszych dziadków ze współczesnością, zdecyduj się na wazon ceramiczny, który mógłby śmiało znaleźć się na zagranicznych targach designu tamtych lat.

Beżowy wazon z ceramiki ma delikatnie zwężający się ku górze kształt i wyrzeźbione rowki, typowe dla lat 70. Posiada 31 cm wysokości oraz 15 cm szerokości. Pięknie będzie wyglądać z niewielkim bukietem klasycznych i prostych w formie kwiatów. Rustykalnego charakteru nadasz mu, wkładając do środka bukiet polnych kwiatów i ziół.

Wazon w stylu vintage uzupełni znakomicie dekorację mieszkania z elementami retro, a także skandynawską, czy też klasyczną i romantyczną aranżację.

Wymiary
Głębokość 14,8 cm
Szerokość 14,8 cm
Średnica 14,8 cm
Wysokość 31,5 cm
Waga 1.94 kg
Do pobrania