Wazon szklany – klasyczna oprawa dla pięknego bukietu kwiatów

Szklane, transparentne wazony to klasyka wśród różnych kolorów i kształtów wazonów. Mają one wiele zalet, dlatego są tak bardzo przez nas lubiane. Przede wszystkim są niezwykle uniwersalne, pasują niemal do każdego wnętrza bez względu na styl wystroju. Dzięki temu możemy taki wazon postawić w każdym pokoju bez obaw, że zaburzy harmonię kolorystyczną. Dodatkowo są delikatne i stonowane, nie przyćmią pięknego bukietu jaki chcemy wyeksponować.

Wprowadź odrobinę życia do swojego mieszkania i postaw piękny bukiet kwiatów. Dzięki niemu wnętrze naszego mieszkania będzie wydawało się odświeżone i pełne energii. Wolisz bukiety kolorowe czy bardziej stonowane? Każdy z nich będzie wyglądał przepięknie w szklanym wazonie.

Warto mieć zawsze pod ręką pusty wazon aby w razie niespodziewanego prezentu w formie kwiatów mieć gdzie go włożyć. Jeżeli nie chcesz aby cały rok stał pusty możesz włożyć do niego sztuczne lub suszone kwiaty i gałązki, dzięki temu stworzysz ciekawą, całoroczną ozdobę na komodę lub parapet.

Wymiary
Średnica 20 cm
Wysokość 25 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania