Szklany wazon i letni bukiet kwiatów — odśwież swoje wnętrze

Wprowadź lato do swojego domu! Odśwież wnętrze i postaw na piękne kwiaty, których nigdy nie jest za mało. Szklane naczynie w kolorze szarym pomieści zarówno pojedyncze kwiaty, jak i cały bukiet. W wazonie możesz umieścić również sztuczne lub suszone rośliny.

Taki wazon oferuje wiele możliwości, a jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Ciekawą propozycją wydaje się być również kompozycja z kamyczków, a także połączenie szyszek, gwiazd, bombek i srebrnych elementów — to idealna propozycja na święta. Dzięki temu, że posiada on nietypowy kształt, będzie zwracać na siebie uwagę — zarówno domowników, jak i gości. Szary wazon jest przy tym na tyle uniwersalny, że będzie pasować do każdego wnętrza.

Jeśli nie masz kwiatów, ani pomysłu na ciekawą kompozycję — nie martw się! Wazon równie pięknie prezentuje się samodzielnie. To niebanalny element dekoracyjny, który dodatkowo cechuje wysoka trwałość i odporność. Szkło nie bez powodu jest materiałem stosowanym w tak wielu branżach. Posiada wiele zalet, które z pewnością docenisz!

Wymiary
Średnica 11,5 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.583 kg
Do pobrania